آرامیس سفر پارسهآرامیس سفر پارسه

By signing up, I agree to Aramis Safar's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

قبلا ثبت نام کرده‌اید؟

آرامیس سفر پارسهآرامیس سفر پارسه
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟

حساب کاربری ندارید؟

Voyage Belek

Available Rooms

No Rooms Found
هتل
5 ستاره
ترکیه
آنتالیا
İskele Mevkii, Belek, 07506 Belek, Turkey
From 14:00
Until 12:00

وُیاژ بلک (Voyage Belek Golf & Spa Beach) هتل و استراحتگاهی زیبا در منطقه بلک (Belek) بر کرانه دریای مدیترانه است.

این هتل مکان مناسبی برای تعطیلات‌گذرانی آن دسته از افراد و خانواده هایی است که به بازی گلف علاقه‌مندند. « وُیاژ بلک» در فضایی به وسعت بیش از ۹۳ هزار مترمربع، در میان انبوه درختان کاج بنا شده است.

هتل دارای یک ساختمان اصلی، دو ساختمان جنبی، چند عمارت ییلاقی یک طبقه (بانگلو) و ویلاهای تازه ساخت Laguna Duplex است. طراحی این ساختمان ها به شیوه ای مدرن انجام شده ولی در آنها به طبیعت آسیبی وارد نیامده است.

بنا به گفته سایت هتل به آدرس voyagehotel.com، در جریان ساخت « وُیاژ بلک» جنگل و زیستگاه های طبیعی حتی الامکان دست‌نخورده باقی مانده است.

بهترین نمونه این تلاش ها را می توان در ساختمان پذیرش هتل مشاهده کرد. در این هتل تعداد زیادی رستوران سفارش از منو (À la carte) فعالیت می کند و سرویس دهی به مهمانان به شیوه Max All انجام می شود.

ساحل ماسه ای طلایی، پنج استخر با ویژگی های خاص خود، مکان اختصاصی برای تفریح و سرگرمی کودکان و امکانات فراوان دیگر از مزایای «وُیاژ بلک» به شمار می رود.

ساحل هتل فقط از ماسه های ریز تشکیل شده و در آن هیچ نوع سنگ و سنگریزه ای وجود ندارد. چنین چیزی در منطقه بلک نادر است. هتل در میان تعداد زیادی درخت کاج بنا شده و به همین دلیل سنجاب ها این منطقه را به عنوان مکان زیست و رفت و آمد خود انتخاب کرده اند. قدم زدن در میان درختان انبوه و عکس گرفتن از این موجودات کوچک و دوست داشتنی، جذابیت های خاصی خود را دارد.

« وُیاژ بلک» از مرکز شهر آنتالیا ۴۰ کیلومتر، از فرودگاه ۳۵ کیلومتر و از بلک ۲ کیلومتر فاصله دارد.

Policies of Voyage Belek

From 14:00
Until 12:00

Amenities of Voyage Belek

Guest Reviews (0 نقدها)

Voyage Belek آنتالیا, ترکیه

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • کسب و کار
  • زوج
  • خانواده
  • دوستان
  • تنها